Free40

Indie charts since 1975

Concertagenda

Free40's concertagenda is gemaakt in samenwerking met Podiuminfo en Festivalinfo. Mis jij optredens? Laat het weten via deze submit-functie.

Datum Artiest(en) Locatie Plaats

September 2017

21-09-2017 00:00Popronde Delft Festival met o.a. The SilverfacesDelft
21-09-2017 00:00The AmazonsMelkwegAmsterdam
21-09-2017 20:00Clap Your Hands Say Yeah! / Portugal. The ManParadisoAmsterdam
21-09-2017 20:30Black HoneyMetropoolHengelo
22-09-2017 00:00Singelfestival Edam Festival met o.a. Mister and Mississippi, Amber ArcadesEdam
22-09-2017 00:00FemME Festival met o.a. DelainEindhoven
22-09-2017 19:30Maximo ParkMelkwegAmsterdam
22-09-2017 19:30SeetherMelkwegAmsterdam
22-09-2017 20:00The Dirty DenimsMezzBreda
22-09-2017 20:00Everything Everything / Jen Cloher / Loney DearParadisoAmsterdam
22-09-2017 20:00The AmazonsVeraGroningen
22-09-2017 20:15Tim KnolTheater in de SteegDen Haag
22-09-2017 20:30Aestrid / Black Oak / MidasDe VorstinHilversum
22-09-2017 20:30Fresku / MocromaniacGigantApeldoorn
22-09-2017 21:00Hallo VenraySo What!Gouda
23-09-2017 00:00Kadepop Festival met o.a. Intergalactic Lovers, NavaroneGroningen
23-09-2017 20:00Fresku / MocromaniacPaardDen Haag
23-09-2017 20:00Arcane RootsParadisoAmsterdam
23-09-2017 20:00SeetherDe OosterpoortGroningen
23-09-2017 21:00Meridian Brothers + Memo PimientoGroundsRotterdam
23-09-2017 21:30Loney Dear + Jennie AbrahamsonRotownRotterdam
24-09-2017 00:00Plato Planet Festival met o.a. Everything Everything, Black HoneyGroningen
24-09-2017 00:00Popronde Hengelo Festival met o.a. The Silverfaces, Pip BlomHengelo
24-09-2017 20:00Third Eye BlindParadiso NoordTolhuistuin
24-09-2017 20:00Seether013Tilburg
24-09-2017 21:00Ulrika SpacekStroomhuisEindhoven
24-09-2017 22:00The DistrictsParadisoAmsterdam
27-09-2017 19:30The Sisters of MercyParadisoAmsterdam
28-09-2017 00:00Popronde Wageningen Festival met o.a. The Silverfaces, Find Us In SlumberlandWageningen
28-09-2017 20:00RooseveltParadisoAmsterdam
28-09-2017 20:00A Liquid Landscape / IamthemorningMuziekgieterijMaastricht
28-09-2017 21:00Red SnapperAtakEnschede
29-09-2017 00:00Popronde Eindhoven Festival met o.a. Logue, Pip BlomEindhoven
29-09-2017 00:00Betweter Festival Festival met o.a. Aafke RomeijnUtrecht
29-09-2017 19:00The Boxer RebellionHedonZwolle
29-09-2017 19:00Cirque Rock 'n' RollMelkwegAmsterdam
29-09-2017 19:00Max Meser / Sven Hammond / Lucas Hamming / Gerson Main / Tim KnolMelkwegAmsterdam
29-09-2017 19:30Papa Roach013Tilburg
29-09-2017 20:00DotanRijksmuseumAmsterdam
29-09-2017 20:00Red SnapperGebr. De NobelLeiden
29-09-2017 20:00Hallo VenrayBibelotDordrecht
29-09-2017 20:30De Kift / Rats on RaftsGigantApeldoorn
29-09-2017 21:00WaxahatcheeVeraGroningen
30-09-2017 00:00Popronde Almere Festival met o.a. Laura Palmer, Find Us In SlumberlandAlmere
30-09-2017 00:007 Layers Festival Festival met o.a. Isaac Gracie, TaminoAmsterdam
30-09-2017 00:00Jason WaterfallsTaverneBergen
30-09-2017 19:30A Full Moon Party: Moon Moon Moon / Moon Tapes / NewmoonSugarfactoryAmsterdam
30-09-2017 20:00A Liquid Landscape / IamthemorningDe PulUden
30-09-2017 20:00Hallo Venray + Sleeper ReignGebouw TBergen op Zoom
30-09-2017 20:00The DrumsParadiso NoordTolhuistuin
30-09-2017 20:00Rolling StonesAmsterdam ArenAAmsterdam
30-09-2017 20:45Fresku / MocromaniacSimplonGroningen
30-09-2017 21:00Red SnapperBibelotDordrecht

October 2017

01-10-2017 00:00Popronde Gouda Festival met o.a. Find Us In SlumberlandGouda
01-10-2017 14:30A Liquid Landscape / IamthemorningBoerderijZoetermeer
01-10-2017 20:00WaxahatcheeBitterzoetAmsterdam
01-10-2017 20:00TangarineDe AmerAmen
01-10-2017 21:00The Boxer RebellionParadiso NoordTolhuistuin
02-10-2017 20:30The VeilsParadisoAmsterdam
03-10-2017 21:00Meridian BrothersMerleynNijmegen
04-10-2017 20:00Ewert and the Two DragonsRotownRotterdam
04-10-2017 20:30Ulrika SpacekCinetolAmsterdam
04-10-2017 21:00Meridian BrothersParadisoAmsterdam
05-10-2017 20:00Ewert and the Two DragonsBitterzoetAmsterdam
05-10-2017 20:30Meridian BrothersEKKOUtrecht
05-10-2017 20:30Fresku / MocromaniacMetropoolHengelo
06-10-2017 00:00Nick Cave and the Bad SeedsZiggo DomeAmsterdam
06-10-2017 00:00Popronde Den Bosch Festival met o.a. The Silverfaces's-Hertogenbosch
06-10-2017 20:00TangarinePaardDen Haag
06-10-2017 20:00Anathema013Tilburg
06-10-2017 20:00ShigetoParadiso NoordTolhuistuin
06-10-2017 20:30Pretty Green presents Sgt. Pepper'sQ-FactoryAmsterdam
06-10-2017 20:30Primal Fear - 20th AnniversaryGroene EngelOss
06-10-2017 20:45Fresku / MocromaniacDoornroosjeNijmegen
06-10-2017 21:00Hallo VenrayLuxor LiveArnhem
06-10-2017 23:00(AM:Klub)PatronaatHaarlem
07-10-2017 00:00Mosterdpop Festival met o.a. LesoirStein
07-10-2017 20:00Rival SonsBoerderijZoetermeer
07-10-2017 20:00Nouveau VéloParadisoAmsterdam
07-10-2017 20:00Fresku / MocromaniacPodium VictorieAlkmaar
08-10-2017 00:00Popronde Dordrecht Festival met o.a. LogueDordrecht
08-10-2017 19:45Rival SonsDoornroosjeNijmegen
08-10-2017 20:00LambParadisoAmsterdam
09-10-2017 00:00MarillionParkstad Limburg TheatersHeerlen
10-10-2017 19:45MarillionTivoliVredenburgUtrecht
10-10-2017 20:00Gang Of YouthsSugarfactoryAmsterdam
11-10-2017 19:00Declan McKennaMelkwegAmsterdam
11-10-2017 20:00Alter BridgeDe OosterpoortGroningen
12-10-2017 00:00Popronde Utrecht Festival met o.a. Logue, The Silverfaces, Pip BlomUtrecht
12-10-2017 20:00LeftfieldParadisoAmsterdam
12-10-2017 21:00Jett RebelGebouw TBergen op Zoom
12-10-2017 21:00The CoronasBitterzoetAmsterdam
13-10-2017 00:00Comeet Outdoor Festival met o.a. The Dirty DenimsSomeren
13-10-2017 19:00LeftfieldParadisoAmsterdam
13-10-2017 19:45Grizzly BearTivoliVredenburgUtrecht
13-10-2017 20:00All Time LowAFAS LiveAmsterdam
13-10-2017 20:00Fresku / MocromaniacFluorAmersfoort
13-10-2017 20:30Jett RebelDe OosterpoortGroningen
14-10-2017 00:00Beerland Festival met o.a. PaceshiftersHengelo
14-10-2017 20:00Jett RebelLuxor LiveArnhem
14-10-2017 20:00Nu of Nooit voorrondeGrenswerkVenlo
14-10-2017 20:30The Elementary PenguinsQ-FactoryAmsterdam
15-10-2017 20:00Rolling StonesGelredomeArnhem
18-10-2017 20:00And So I Watch You From AfarPatronaatHaarlem
18-10-2017 20:15Dead KennedysEffenaarEindhoven
18-10-2017 20:30Stathe Sessie: The Elementary PenguinsStatheUtrecht
19-10-2017 00:00PaceshiftersGrenswerkVenlo
19-10-2017 20:00The Hackensaw BoysNieuwe NorHeerlen
19-10-2017 20:30And So I Watch You From AfarEKKOUtrecht
19-10-2017 21:00Ben Miller BandMetropoolHengelo
20-10-2017 00:00PaceshiftersFluorAmersfoort
20-10-2017 19:00You Me At SixDynamoEindhoven
20-10-2017 19:00SpinvisAnnabelRotterdam
20-10-2017 20:00Hallo VenrayGebr. De NobelLeiden
20-10-2017 20:00Ben Miller Band + supportDe OosterpoortGroningen
20-10-2017 20:00GoldfrappTivoliVredenburgUtrecht
20-10-2017 20:00And So I Watch You From AfarDoornroosjeNijmegen
20-10-2017 20:15EpicaHedonZwolle
20-10-2017 20:30Jett RebelDe VorstinHilversum
20-10-2017 21:00MossGebouw TBergen op Zoom
21-10-2017 00:00Ramblin' Roots Festival met o.a. Ben Miller BandUtrecht
21-10-2017 00:00Dutch Design Week Festival met o.a. Intergalactic Lovers, And So I Watch You From Afar, Yak, Pip Blom, Harlea, The Sherlocks, Frankie Rose, Downtown BoysEindhoven
21-10-2017 19:30EpicaPatronaatHaarlem
21-10-2017 19:30PaceshiftersPodium VictorieAlkmaar
21-10-2017 20:00Jett RebelPodium VictorieAlkmaar
21-10-2017 20:00Weezer013Tilburg
21-10-2017 20:00Hallo VenrayP3Purmerend
22-10-2017 16:00Ben Miller BandDe BosuilWeert
22-10-2017 19:30EpicaDoornroosjeNijmegen
23-10-2017 20:00ApocalypticaKoninklijk Theater CarréAmsterdam
23-10-2017 20:00Beth HartTheater de SpiegelZwolle
24-10-2017 00:00Ben Miller BandDe SpotMiddelburg
24-10-2017 20:00Peter Hook & The LightParadisoAmsterdam
24-10-2017 20:30MotorpsychoParadiso NoordTolhuistuin
25-10-2017 00:00Beth HartTheater de SpiegelZwolle
25-10-2017 20:00The NationalAFAS LiveAmsterdam
25-10-2017 20:00Peter Hook & The LightMaassiloRotterdam
25-10-2017 20:00Intergalactic LoversParadiso NoordTolhuistuin
25-10-2017 20:30DDW Music: Alex Lahey / Pip BlomAltstadtEindhoven
25-10-2017 21:00DotanBitterzoetAmsterdam
25-10-2017 22:00HarleaMerleynNijmegen
26-10-2017 19:45Beth HartStevenskerkNijmegen
26-10-2017 20:00The NationalAFAS LiveAmsterdam
26-10-2017 20:00China CrisisDe VorstinHilversum
26-10-2017 20:00Peter Hook & The Light013Tilburg
26-10-2017 21:00PaceshiftersCul de SacTilburg
26-10-2017 21:00Hallo VenrayDe VorstinHilversum
27-10-2017 00:00London Calling #2 Festival met o.a. Yak, Harlea, Slow Dancer, Japanese Breakfast, Hurray For The Riff Raff, HAUS, Gold Connections, Weaves, Frankie Rose, Cabbage, Downtown BoysAmsterdam
27-10-2017 00:00MossFluorAmersfoort
27-10-2017 19:00Jett RebelNeushoornLeeuwarden
27-10-2017 19:45Heather NovaDoornroosjeNijmegen
27-10-2017 20:00St. VincentTivoliVredenburgUtrecht
27-10-2017 20:00Motorpsycho013Tilburg
27-10-2017 20:15Hurray For The Riff RaffDoornroosjeNijmegen
27-10-2017 20:30PaceshiftersBurgerweeshuisDeventer
27-10-2017 20:30China CrisisBoerderijZoetermeer
27-10-2017 21:00DDW Music: Frankie Rose / White ReaperAltstadtEindhoven
28-10-2017 00:00Take Me To Church Festival met o.a. Admiral FreebeeHaarlem
28-10-2017 19:30MotorpsychoHedonZwolle
28-10-2017 20:00Jett RebelAnnabelRotterdam
28-10-2017 20:00AestriddB`sUtrecht
28-10-2017 20:00StarsailorMelkwegAmsterdam
28-10-2017 20:00Heather NovaParkstad Limburg TheatersHeerlen
28-10-2017 20:30TangarineAtakEnschede
28-10-2017 20:30Amber RunBitterzoetAmsterdam
28-10-2017 21:00PaceshiftersUndergroundLelystad
29-10-2017 10:00Anne Soldaat / Yorick van Norden - Yoga in concertDe VorstinHilversum
29-10-2017 19:30Heather NovaParadisoAmsterdam
31-10-2017 19:45DelainTivoliVredenburgUtrecht
31-10-2017 20:00Nick MulveyDe OosterpoortGroningen
31-10-2017 20:00OtherkinRotownRotterdam
31-10-2017 20:30The ResidentsDoornroosjeNijmegen
31-10-2017 20:30Jake BuggDe DuifAmsterdam

November 2017

01-11-2017 00:00REC. Festival met o.a. BanksRotterdam
01-11-2017 19:45Nick MulveyTivoliVredenburgUtrecht
01-11-2017 20:00The Hackensaw BoysRotownRotterdam
01-11-2017 20:00Walter TroutMetropoolHengelo
01-11-2017 20:00The War On DrugsAFAS LiveAmsterdam
01-11-2017 21:00The Elementary PenguinsBurgerweeshuisDeventer
01-11-2017 21:00AlgiersAltstadtEindhoven
02-11-2017 00:00Crossing Border Den Haag Festival met o.a. Nick Mulvey, Spoon, Benjamin Booker, John Grant, TaminoDen Haag
02-11-2017 19:00Manchester OrchestraMelkwegAmsterdam
02-11-2017 20:00godspeed you! black emperorParadisoAmsterdam
02-11-2017 20:00The War On DrugsAFAS LiveAmsterdam
02-11-2017 20:00BlaudzunOude Luxor TheaterRotterdam
02-11-2017 20:00Call It OffWillem Twee poppodium's-Hertogenbosch
02-11-2017 20:00MossGebr. De NobelLeiden
02-11-2017 20:30The Hackensaw BoysBurgerweeshuisDeventer
02-11-2017 20:45PaceshiftersNeushoornLeeuwarden
02-11-2017 22:00AlgiersParadisoAmsterdam
03-11-2017 00:00PaceshiftersDe SpotMiddelburg
03-11-2017 00:00Call It OffPodium VictorieAlkmaar
03-11-2017 00:00So What's Next? Festival met o.a. Nick Mulvey, KovacsEindhoven
03-11-2017 19:30Wolf AliceMelkwegAmsterdam
03-11-2017 20:00OtherkinSugarfactoryAmsterdam
03-11-2017 20:00NavaronePodium AsteriksLeeuwarden
03-11-2017 20:00SpinvisPodium VictorieAlkmaar
03-11-2017 20:00RideTivoliVredenburgUtrecht
03-11-2017 20:15Jett RebelHedonZwolle
03-11-2017 20:30MossGrenswerkVenlo
03-11-2017 20:30StillwaveEKKOUtrecht
04-11-2017 00:00PaceshiftersO.J.C. NirwanaLierop
04-11-2017 00:00Take Root Festival met o.a. Hurray For The Riff RaffGroningen
04-11-2017 00:00The Sound Of Revolution Festival met o.a. Dog Eat DogEindhoven
04-11-2017 00:00Parow Fest Festival met o.a. Skip & DieUtrecht
04-11-2017 19:45Fresku / MocromaniacHedonZwolle
04-11-2017 20:00Jett RebelMuziekgieterijMaastricht
04-11-2017 20:00NavaroneDe PulUden
04-11-2017 20:30OtherkinVeraGroningen
04-11-2017 21:00TangarineBibelotDordrecht
04-11-2017 21:00MossMetropoolHengelo
05-11-2017 00:00Words on Fire Festival met o.a. Tamino, Hurray For The Riff RaffMaastricht
05-11-2017 16:00The Hackensaw BoysPodium `t BeestGoes
05-11-2017 19:00FindlayMelkwegAmsterdam
05-11-2017 20:00A Liquid LandscapeGigantApeldoorn
06-11-2017 19:00FindlayMelkwegAmsterdam
07-11-2017 20:00Don BrocoTivoliVredenburgUtrecht
07-11-2017 20:00Moon DuoRotownRotterdam
07-11-2017 20:00Moon DuoRotownRotterdam
08-11-2017 20:00The MissionMelkwegAmsterdam
08-11-2017 21:00LaibachPoppodium VoltSittard
08-11-2017 21:00Douglas FirsBitterzoetAmsterdam
09-11-2017 00:00Le Guess Who? Festival met o.a. Perfume Genius, The Black Lips, Moon Duo, Kevin Morby, Cate le Bon, MetzUtrecht
09-11-2017 00:00MOSS + Nouveau Vélo in MEZZMezzBreda
09-11-2017 20:00BlaudzunSchouwburg OdeonZwolle
09-11-2017 20:00KasabianAFAS LiveAmsterdam
09-11-2017 20:30PaceshiftersGrenswerkVenlo
09-11-2017 21:00MetzHedonZwolle
10-11-2017 00:00Call It OffDe PiekVlissingen
10-11-2017 00:00MossHet BolwerkSneek
10-11-2017 00:00PaceshiftersOefenbunkerLandgraaf
10-11-2017 20:00NavaroneBurgerweeshuisDeventer
10-11-2017 20:00Jett Rebel013Tilburg
10-11-2017 20:00Lucas HammingNieuwe NorHeerlen
10-11-2017 20:00SpoonParadisoAmsterdam
10-11-2017 20:00Royal BloodAFAS LiveAmsterdam
10-11-2017 20:15BlaudzunTheaters TilburgTilburg
10-11-2017 20:45Kim WildeHedonZwolle
10-11-2017 21:00The Black LipsRotownRotterdam
10-11-2017 21:00Fresku / MocromaniacUndergroundLelystad
11-11-2017 00:00Call It OffMezzBreda
11-11-2017 00:00The Elementary PenguinsPaardDen Haag
11-11-2017 20:00Navarone013Tilburg
11-11-2017 20:00Kim WildeDe VorstinHilversum
11-11-2017 20:00BlaudzunParkstad Limburg TheatersHeerlen
11-11-2017 20:00MonomythLittle DevilTilburg
11-11-2017 20:00TorresBitterzoetAmsterdam
11-11-2017 20:00Jett RebelPatronaatHaarlem
12-11-2017 19:30BeatsteaksMelkwegAmsterdam
12-11-2017 20:00PaceshiftersPatronaatHaarlem
12-11-2017 20:00Queens Of The Stone AgeZiggo DomeAmsterdam
12-11-2017 20:00Rise AgainstAFAS LiveAmsterdam
12-11-2017 20:30Kim WildeBoerderijZoetermeer
13-11-2017 19:30The HorrorsMelkwegAmsterdam
13-11-2017 20:00Future IslandsParadisoAmsterdam
13-11-2017 20:00Queen + Adam LambertZiggo DomeAmsterdam
13-11-2017 20:00Father John MistyTivoliVredenburgUtrecht
13-11-2017 20:00WirePatronaatHaarlem
13-11-2017 20:00The Amazons013Tilburg
13-11-2017 20:30MadnessMuziekcentrum EnschedeEnschede
14-11-2017 19:45MadnessTivoliVredenburgUtrecht
14-11-2017 20:00Future IslandsParadisoAmsterdam
14-11-2017 20:00KaleoAFAS LiveAmsterdam
14-11-2017 20:15The AmazonsDoornroosjeNijmegen
15-11-2017 20:00ISLANDSugarfactoryAmsterdam
15-11-2017 20:00Kim WildeDe OosterpoortGroningen
15-11-2017 20:00The WaterboysAFAS LiveAmsterdam
15-11-2017 20:15BlaudzunKoninklijke SchouwburgDen Haag
15-11-2017 20:30Stathe Sessie: Aafke RomeijnStatheUtrecht
16-11-2017 20:00Kim WildeMetropoolHengelo
16-11-2017 20:00SophiaMelkwegAmsterdam
16-11-2017 20:00NavaroneParadiso NoordTolhuistuin
16-11-2017 20:00Prophets of Rage013Tilburg
16-11-2017 20:00KlangstofMuziekgieterijMaastricht
16-11-2017 20:00De StaatDe VasimNijmegen
16-11-2017 20:00Hallo VenrayP60Amstelveen
16-11-2017 20:30And So I Watch You From AfarVeraGroningen
16-11-2017 21:00Call It OffLuxor LiveArnhem
17-11-2017 00:00SpinvisUndergroundLelystad
17-11-2017 00:00PaceshiftersDe HellingUtrecht
17-11-2017 00:00Oscar & The WolfAFAS LiveAmsterdam
17-11-2017 19:30Kim WildePodium VictorieAlkmaar
17-11-2017 19:45PVRISTivoliVredenburgUtrecht
17-11-2017 20:00Jodymoon - All is WaitingNijend 24Anderen
17-11-2017 20:00Max MeserDe VorstinHilversum
17-11-2017 20:00Hallo VenrayDe PulUden
17-11-2017 20:00Fresku / MocromaniacTivoliVredenburgUtrecht
17-11-2017 20:00SomeoneParadiso NoordTolhuistuin
17-11-2017 20:00And So I Watch You From AfarMuziekgieterijMaastricht
17-11-2017 20:00MonomythPodium AsteriksLeeuwarden
17-11-2017 20:00KlangstofPaardDen Haag
17-11-2017 20:00De StaatDe VasimNijmegen
17-11-2017 20:15BlaudzunStadsschouwburg HaarlemHaarlem
17-11-2017 20:30LesoirBoerderijZoetermeer
17-11-2017 20:30MossNieuwe NorHeerlen
17-11-2017 21:00Call It OffMetropoolHengelo
18-11-2017 00:00SpinvisFluorAmersfoort
18-11-2017 00:00Helldorado Festival met o.a. Birth of Joy, Triggerfinger, MonomythEindhoven
18-11-2017 20:00Lucas HammingPodium VictorieAlkmaar
18-11-2017 20:00Oscar & The WolfAFAS LiveAmsterdam
18-11-2017 20:00De StaatDe VasimNijmegen
18-11-2017 20:00Kim Wilde013Tilburg
18-11-2017 20:15KlangstofLuxor LiveArnhem
18-11-2017 21:00Call It OffSimplonGroningen
18-11-2017 21:00Sue the NightBibelotDordrecht
18-11-2017 21:00StillwaveAltstadtEindhoven
19-11-2017 20:00Max MeserDe AmerAmen
19-11-2017 20:00Sue the NightMezzBreda
19-11-2017 20:00De StaatDe VasimNijmegen
20-11-2017 20:00Black Rebel Motorcycle ClubParadisoAmsterdam
20-11-2017 20:30BlaudzunDeLaMarAmsterdam
21-11-2017 19:30Mark LaneganMetropoolHengelo
21-11-2017 19:45FinkDoornroosjeNijmegen
22-11-2017 00:00BlaudzunDe HarmonieLeeuwarden
22-11-2017 19:00Mark Lanegan BandMaassiloRotterdam
22-11-2017 19:30KensingtonZiggo DomeAmsterdam
22-11-2017 19:30EpicaDoornroosjeNijmegen
22-11-2017 20:00FinkParadisoAmsterdam
23-11-2017 00:00PaceshiftersMerleynNijmegen
23-11-2017 19:30Call It OffHedonZwolle
23-11-2017 19:45SpinvisTivoliVredenburgUtrecht
23-11-2017 20:00FinkParadisoAmsterdam
23-11-2017 20:00KensingtonZiggo DomeAmsterdam
23-11-2017 20:00My BabyPaardDen Haag
23-11-2017 20:15Moss + Nouveau VéloLuxor LiveArnhem
23-11-2017 20:15Mister and MississippiDoornroosjeNijmegen
24-11-2017 00:00Explore the North Festival met o.a. Mew, TaminoLeeuwarden
24-11-2017 19:30MossPatronaatHaarlem
24-11-2017 20:00Nothing But ThievesAFAS LiveAmsterdam
24-11-2017 20:00KensingtonZiggo DomeAmsterdam
24-11-2017 20:00NavaroneFluorAmersfoort
24-11-2017 20:00Fink013Tilburg
24-11-2017 20:30My Baby013Tilburg
24-11-2017 21:00SpinvisBibelotDordrecht
24-11-2017 21:00PaceshiftersVeraGroningen
24-11-2017 21:30Max MeserSo What!Gouda
25-11-2017 00:00SpinvisGebouw TBergen op Zoom
25-11-2017 20:00KensingtonZiggo DomeAmsterdam
25-11-2017 20:00My BabyHedonZwolle
25-11-2017 20:30Max MeserDe SpotMiddelburg
25-11-2017 21:00Public Service BroadcastingVeraGroningen
25-11-2017 21:00NavaronePoppodium VoltSittard
25-11-2017 21:00PaceshiftersRotownRotterdam
26-11-2017 19:30JP CooperMaassiloRotterdam
26-11-2017 20:00KensingtonZiggo DomeAmsterdam
27-11-2017 19:00JP CooperParadisoAmsterdam
27-11-2017 19:30Public Service BroadcastingMelkwegAmsterdam
28-11-2017 20:00Marilyn MansonKlokgebouwEindhoven
28-11-2017 20:00Alex CameronParadiso NoordTolhuistuin
28-11-2017 21:00Zola JesusBitterzoetAmsterdam
29-11-2017 19:45Mac DeMarcoTivoliVredenburgUtrecht
29-11-2017 20:00TangarineVeraGroningen
30-11-2017 00:00Call It OffFluorAmersfoort
30-11-2017 20:00Mac DeMarcoParadisoAmsterdam
30-11-2017 20:00SvävaDe SpotMiddelburg
30-11-2017 20:00My BabyMuziekgieterijMaastricht
30-11-2017 20:00NavaronePaardDen Haag
30-11-2017 20:00Mister and MississippiEffenaarEindhoven
30-11-2017 20:15Sue the NightDe HellingUtrecht

December 2017

01-12-2017 00:00My BabyGrenswerkVenlo
01-12-2017 19:30TangarinePatronaatHaarlem
01-12-2017 20:00TrickyParadisoAmsterdam
01-12-2017 20:00Bettie ServeertPodium VictorieAlkmaar
01-12-2017 20:00Mister and MississippiNeushoornLeeuwarden
01-12-2017 20:00BlaudzunStadsschouwburg NijmegenNijmegen
01-12-2017 20:00NavaroneMetropoolHengelo
01-12-2017 20:15Sue the NightLuxor LiveArnhem
01-12-2017 20:30SpinvisMetropoolHengelo
01-12-2017 21:00Call It OffUndergroundLelystad
01-12-2017 21:00Lucas HammingHedonZwolle
02-12-2017 00:00My BabyPatronaatHaarlem
02-12-2017 20:00NavaroneBibelotDordrecht
02-12-2017 20:00BlaudzunDeventer SchouwburgDeventer
02-12-2017 20:00Thomas AzierDe OosterpoortGroningen
02-12-2017 20:30Call It OffOefenbunkerLandgraaf
03-12-2017 20:00FinkDe OosterpoortGroningen
03-12-2017 20:00StillwaveSugarfactoryAmsterdam
03-12-2017 20:15BlaudzunStadsschouwburg GroningenGroningen
04-12-2017 20:00Alice Cooper013Tilburg
04-12-2017 20:00Thomas AzierTivoliVredenburgUtrecht
04-12-2017 20:00FinkPaardDen Haag
06-12-2017 20:00KodalineAFAS LiveAmsterdam
07-12-2017 19:45SpinvisDoornroosjeNijmegen
07-12-2017 20:00Sue the NightNieuwe NorHeerlen
07-12-2017 20:00Call It OffPatronaatHaarlem
07-12-2017 20:00TangarineTivoliVredenburgUtrecht
07-12-2017 20:00TriggerfingerMelkwegAmsterdam
07-12-2017 21:00KlangstofVeraGroningen
07-12-2017 21:00Max MeserLuxor LiveArnhem
08-12-2017 20:00Lucas HammingGebr. De NobelLeiden
08-12-2017 20:00TriggerfingerMelkwegAmsterdam
08-12-2017 20:00NavaroneDe SpotMiddelburg
08-12-2017 20:00Bettie ServeertKroepoekfabriekVlaardingen
08-12-2017 20:00SpinvisPaardDen Haag
08-12-2017 20:00Sue the NightPatronaatHaarlem
08-12-2017 20:00Mister and MississippiMezzBreda
08-12-2017 20:30Klangstof013Tilburg
08-12-2017 22:00Call It OffMerleynNijmegen
09-12-2017 00:00Come As You Are Festival met o.a. Paceshifters, Claw Boys Claw, Hallo Venray, Afterpartees, Therapy?Eindhoven
09-12-2017 19:00Come As You Are 2017EffenaarEindhoven
09-12-2017 19:30TriggerfingerMelkwegAmsterdam
09-12-2017 19:45Admiral FreebeeTivoliVredenburgUtrecht
09-12-2017 20:00DestroyerParadiso NoordTolhuistuin
09-12-2017 20:00NavaroneGrenswerkVenlo
09-12-2017 20:00Mister and MississippiPodium VictorieAlkmaar
09-12-2017 20:00SpinvisPatronaatHaarlem
09-12-2017 20:00Sue the NightNeushoornLeeuwarden
09-12-2017 20:00K's ChoiceMuziekgieterijMaastricht
09-12-2017 20:00BlaudzunStadsschouwburg UtrechtUtrecht
09-12-2017 21:00Call It OffRotownRotterdam
09-12-2017 21:00Max MeserAltstadtEindhoven
10-12-2017 20:00K's Choice013Tilburg
10-12-2017 20:15SpinvisEffenaarEindhoven
13-12-2017 00:00Jodymoon - All is WaitingTheater ’t MozaïekWijchen
13-12-2017 20:00Lucas HammingParadisoAmsterdam
14-12-2017 19:45TangarineHedonZwolle
14-12-2017 20:00Mister and MississippiBurgerweeshuisDeventer
14-12-2017 20:00Intergalactic LoversTivoliVredenburgUtrecht
14-12-2017 20:15NavaroneLuxor LiveArnhem
14-12-2017 20:30TaminoEKKOUtrecht
14-12-2017 21:00Orange SkylineHedonZwolle
15-12-2017 20:00Mister and MississippiFluorAmersfoort
15-12-2017 20:00Intergalactic LoversPodium `t BeestGoes
15-12-2017 20:00K's ChoiceDe BosuilWeert
15-12-2017 20:00Lacuna CoilMetropoolHengelo
15-12-2017 20:00Bettie Serveert013Tilburg
15-12-2017 20:15Call It OffDe HellingUtrecht
15-12-2017 20:30Intergalactic LoversPodium `t BeestGoes
15-12-2017 21:00Sue the NightAltstadtEindhoven
16-12-2017 00:00Call It OffHet BolwerkSneek
16-12-2017 20:00TangarineBitterzoetAmsterdam
16-12-2017 20:00Orange SkylineMezzBreda
16-12-2017 20:00Sue the NightFluorAmersfoort
16-12-2017 20:00K's ChoicePaardDen Haag
16-12-2017 20:00Mister and MississippiPatronaatHaarlem
16-12-2017 20:00SpinvisDRU-CultuurfabriekUlft
16-12-2017 20:30Admiral FreebeeHet ZonnehuisAmsterdam
16-12-2017 21:00TaminoAltstadtEindhoven
16-12-2017 21:00Intergalactic LoversRotownRotterdam
17-12-2017 19:30New Model ArmyMelkwegAmsterdam
17-12-2017 20:15SpinvisHedonZwolle
17-12-2017 20:15K's ChoiceTivoliVredenburgUtrecht
17-12-2017 20:30TaminoBitterzoetAmsterdam
18-12-2017 20:00K's ChoiceDe OosterpoortGroningen
19-12-2017 20:15K's ChoiceHedonZwolle
19-12-2017 20:30SpinvisVeraGroningen
20-12-2017 20:00Max MeserParadisoAmsterdam
20-12-2017 20:00SoulwaxTivoliVredenburgUtrecht
20-12-2017 20:00K's ChoiceParadisoAmsterdam
20-12-2017 20:30SpinvisVeraGroningen
21-12-2017 00:00SpinvisMuziekgieterijMaastricht
21-12-2017 19:30Call It OffParadisoAmsterdam
21-12-2017 20:00Mister and MississippiRotownRotterdam
22-12-2017 20:00Mister and MississippiNieuwe NorHeerlen
22-12-2017 20:00Bettie ServeertHet BolwerkSneek
23-12-2017 20:00Ed StruijlaartPaardDen Haag
23-12-2017 20:00Call It OffEffenaarEindhoven
23-12-2017 20:30Orange SkylinePodium VictorieAlkmaar
23-12-2017 20:30Mister and MississippiEKKOUtrecht
29-12-2017 20:15Lemmy Lives 2 (A Motörhead Memorial)EffenaarEindhoven
29-12-2017 20:15PaceshiftersHedonZwolle
29-12-2017 22:00Orange SkylineMerleynNijmegen
30-12-2017 20:30KlangstofParadisoAmsterdam

January 2018

07-01-2018 15:30Jodymoon - All is WaitingSchouwburg AlmereAlmere
10-01-2018 20:00Intergalactic LoversBibelotDordrecht
11-01-2018 20:00Intergalactic LoversNeushoornLeeuwarden
12-01-2018 20:00Bettie ServeertP60Amstelveen
12-01-2018 20:15Intergalactic LoversDoornroosjeNijmegen
13-01-2018 00:00Murakami Weekend Festival met o.a. Jett RebelRotterdam
13-01-2018 20:00Intergalactic LoversMuziekgieterijMaastricht
13-01-2018 20:00Depeche ModeZiggo DomeAmsterdam
18-01-2018 20:00Fischer-ZParadisoAmsterdam
19-01-2018 20:00Wishbone AshHet ParktheaterAlphen aan den Rijn
19-01-2018 20:15Bettie ServeertLuxor LiveArnhem
20-01-2018 20:00Wishbone AshMetropoolHengelo
24-01-2018 20:00Alt-JAFAS LiveAmsterdam
26-01-2018 20:00MossParadisoAmsterdam
27-01-2018 20:00Bettie ServeertAtakEnschede
30-01-2018 20:00ThunderBoerderijZoetermeer

February 2018

01-02-2018 19:45Hollywood UndeadTivoliVredenburgUtrecht
02-02-2018 20:30Bettie ServeertGroene EngelOss
02-02-2018 20:30Clan Of XymoxNieuwe NorHeerlen
02-02-2018 21:00Jodymoon - All is WaitingTOPBemmel
03-02-2018 20:15Symphonic Junction: Residentie Orkest feat. Lucas HammingPaardDen Haag
03-02-2018 21:00Clan Of XymoxBibelotDordrecht
10-02-2018 00:00Jodymoon - All is WaitingPodium onder de torenGrootschermer
10-02-2018 20:00Bettie ServeertPodium `t BeestGoes
12-02-2018 19:00Highly SuspectMelkwegAmsterdam
14-02-2018 19:45TriggerfingerDoornroosjeNijmegen
14-02-2018 20:30Electric SixFluorAmersfoort
15-02-2018 19:30KensingtonParadisoAmsterdam
15-02-2018 20:00TriggerfingerDe OosterpoortGroningen
15-02-2018 20:00Electric SixDe OosterpoortGroningen
16-02-2018 19:30KensingtonMelkwegAmsterdam
16-02-2018 19:45TriggerfingerTivoliVredenburgUtrecht
16-02-2018 20:15Electric SixHedonZwolle
16-02-2018 21:00Clan Of XymoxMetropoolHengelo
17-02-2018 20:00KensingtonParkstad Limburg TheatersHeerlen
17-02-2018 20:00Triggerfinger013Tilburg
17-02-2018 20:00Bettie ServeertDe VorstinHilversum
17-02-2018 20:00Clan Of XymoxEffenaarEindhoven
17-02-2018 20:15Electric SixEffenaarEindhoven
18-02-2018 20:30Randy NewmanDe OosterpoortGroningen
22-02-2018 19:45KensingtonDoornroosjeNijmegen
22-02-2018 20:00Randy NewmanConcertgebouwAmsterdam
23-02-2018 20:15Jodymoon - All is WaitingTheater Twee HondjesHellevoetsluis
23-02-2018 21:00Kensington013Tilburg
24-02-2018 20:00KensingtonPaardDen Haag
24-02-2018 20:00Bettie ServeertEffenaarEindhoven
24-02-2018 20:30Jodymoon - All is WaitingHet Oude RaadhuisHoofddorp
25-02-2018 15:00Jodymoon - All is WaitingTheater WalhallaRotterdam
26-02-2018 20:00Randy NewmanDe DoelenRotterdam
26-02-2018 20:00ElbowAFAS LiveAmsterdam
27-02-2018 00:00Randy NewmanMuziekgebouw Frits Philips EindhovenEindhoven
28-02-2018 19:45Randy NewmanTivoliVredenburgUtrecht

March 2018

01-03-2018 20:00KensingtonTivoliVredenburgUtrecht
03-03-2018 20:00Bettie ServeertGebr. De NobelLeiden
03-03-2018 20:00KensingtonDe OosterpoortGroningen
08-03-2018 20:1510 CCConcertgebouw De VereenigingNijmegen
09-03-2018 20:1510CCMuziekgebouw Frits Philips EindhovenEindhoven
13-03-2018 19:3010 CCMelkwegAmsterdam
14-03-2018 20:3010ccDe OosterpoortGroningen
16-03-2018 20:0010CCParkstad Limburg TheatersHeerlen
17-03-2018 20:00TotoZiggo DomeAmsterdam
18-03-2018 00:00MossDe AmerAmen
24-03-2018 20:00Jodymoon - All is WaitingECI CultuurfabriekRoermond

April 2018

06-04-2018 20:30Jodymoon - All is WaitingParkstad Limburg TheatersHeerlen
15-04-2018 00:00Jodymoon - All is Waitingvan BeresteynVeendam

May 2018

10-05-2018 19:30Fun Lovin' CriminalsParadisoAmsterdam
10-05-2018 20:00The Delta SaintsDe FluxZaandam
11-05-2018 19:30Fun Lovin' CriminalsParadisoAmsterdam
12-05-2018 20:00Beth HartZiggo DomeAmsterdam
12-05-2018 20:15Fleetwood MacCulturaEde

June 2018

01-06-2018 00:00Fortarock Festival met o.a. NightwishNijmegen

July 2018

14-07-2018 20:00KensingtonAmsterdam ArenAAmsterdam

January 2019

23-01-2019 00:00Gerade Aus! Festival met o.a. BaskervilleHaarle

Plaats

Locatie